€ 11.990,00
Koop direct of Reserveer deze e bike met een aanbetaling van slechts 10%!
Verwachte verzenddatum: 1-2 weken
✓ Fietsen gratis verzenden & retourneren!
✓ Altijd eerst nagekeken door onze monteurs!
✓ 9.2/10 vele tevreden klanten!
✓ Betaal later of gespreid betalen met 0% rente!
Heb je vragen over dit product?
Contacteer ons op service@vansprint.nl
en we staan 7 dagen per week voor je klaar!
Contacteer ons op service@vansprint.nl
en we staan 7 dagen per week voor je klaar!
Productinformatie "Crussis e-Full 12.11-PRO X DJI Avinox Elektrische MTB Fully Carbon 800Wh M 41cm"
Merk: Crussis
Model: e-Full 12.11-PRO X
EAN: 8595640733453
Modeljaar: 2026
Motor fabrikant: Avinox M2S
Motor: Avinox M2S, 250W (MAX 1300W) 150Nm in Boost-Modus
Akku: DJI Avinox / 800 Wh (22,28 Ah)
Rem voren: SRAM Maven Ultimate, hydraulisch, Rotor 200 mm
Rem achter: SRAM Maven Ultimate, hydraulisch, Rotor 200 mm
Actieradius: tot 157 km
handvatten: RACEFACE Getta, 30 und 33 mm, Zwart
Balhoofdlager: FSA NO.57-HBS/U-200 Block Headset 1 1/8" - 1,5"
Kettingwiel:
Oplader: 4A bij 600Wh en 12A bij 800Wh (inbegrepen)
Naaf voren: FSA Gradient i30 Carbon 29"- 20/110 mm
Naaf achter:
Max. belasting: 120 kg
Bediening: DJI Avinox DP100, 2" OLED-Touchscreen-Display
Banden: MAXXIS ASSEGAI 29x2.50 / MAXXIS MINION DHR II 29x2.50
Kettingwiel:
Oplader: 4A bij 600Wh en 12A bij 800Wh (inbegrepen)
Naaf voren: FSA Gradient i30 Carbon 29"- 20/110 mm
Naaf achter:
Max. belasting: 120 kg
Bediening: DJI Avinox DP100, 2" OLED-Touchscreen-Display
Banden: MAXXIS ASSEGAI 29x2.50 / MAXXIS MINION DHR II 29x2.50
Framemaat: M
Versnelling: SRAM AXS Rocker Controller Right, MMX
Ketting: SRAM XX Eagle T-Type Flattop 126 Schakels, 12 Versnellingen
bestuuringseenheid: In de motor geïntegreerd
Stuur: RACEFACE Turbine AL 35 mm, Breedte 780 mm, rise 40 mm
Sattel: Fizik Terra Ridon X5 - 145 mm
Zadelpen klem:
Zadelpen: FOX Transfer Neo 30,9 Ø, telescopisch, 125 of 150 mm Hub
Pedaalsensor: Draai
USB port: USB Micro-C
Vork: FOX Podium, Grip X2, Kashima, 29" BOOST, 160 mm Hub, 44 mm Offset
Achterwielvering: FOX Float X Live Valve Neo, Evol LV, 210x55
Properties "Crussis e-Full 12.11-PRO X DJI Avinox Elektrische MTB Fully Carbon 800Wh M 41cm"
| Elektrische Fiets/Fiets: | Elektrische Fiets |
|---|---|
| Motor System: | Avinox M2S |
| Schakelsysteem: | Elektrische schakelen |
| Soort fiets: | Elektrische Mountainbike |
| Vrijloop: | Vrijloop |
| Motor: | Avinox |
| Kleur: | Paars |
| Maat: | M |
| Wiel afmeting: | 29 inch |
| Frame grootte: | 16"/41 cm |
| Accu locatie: | In frame |
| Motor capaciteit: | 1300 W |
| Accu: | 800Wh |
| Frame materiaal: | Carbon |
| Modeljaar: | 2026 |
| Koppelvermogen: | 150Nm |
| Aantal versnellingen: | >10 |
| Vering: | Voor- en achtervering |
| Remsysteem: | Hydraulische schijfrem |
| Max. snelheid: | 25km/u |
| Ketting: | met kettingaandrijving |
| Versnellingssysteem: | Derailleur |
| Derailleur: | SRAM XX Eagle AXS |
| Garantie: | 2 jaar, 10 jaar |
Aanmelden