€ 3.590,00
Koop direct of Reserveer deze e bike met een aanbetaling van slechts 10%!
Verwachte verzenddatum: 1-2 weken
✓ Fietsen gratis verzenden & retourneren!
✓ Altijd eerst nagekeken door onze monteurs!
✓ 9.2/10 vele tevreden klanten!
✓ Betaal later of gespreid betalen met 0% rente!
Heb je vragen over dit product?
Contacteer ons op service@vansprint.nl
en we staan 7 dagen per week voor je klaar!
Contacteer ons op service@vansprint.nl
en we staan 7 dagen per week voor je klaar!
Productinformatie "Crussis e-Hard 11.11 DJI Avinox Elektrische MTB 600Wh S 38cm"
Merk: Crussis
Model: e-Hard 11.11
EAN: 8595640732968
Modeljaar: 2026
Motor fabrikant: Avinox M2S
Motor: Avinox M2S, 250W (MAX 1300W) 150Nm in Boost-Modus
Akku: DJI Avinox / 600 Wh (16,7 Ah)
Rem voren: SRAM DB8 Stealth, hydraulisch, 200 mm Rotor
Rem achter: SRAM DB8 Stealth, hydraulisch, 200 mm Rotor
Actieradius: tot 117 km
handvatten: CRUSSIS, met klem, Ø 33 mm, Zwart
Balhoofdlager: ACROS TAPERED 1 1/8" - 1,5", ICR
Kettingwiel: SRAM CS-PG1270 T-Type Eagle, 11-52z
Oplader: 4A bij 600Wh en 12A bij 800Wh (inbegrepen)
Naaf voren: CRUSSIS schijf, 32D, BOOST Starre as 15x110 mm
Naaf achter: CRUSSIS schijf, 32D, BOOST Starre as 12x148 mm
Max. belasting: 120 kg
Bediening: DJI Avinox DP100, 2" OLED-Touchscreen-Display
Banden: MAXXIS REKON 29x2.60
Kettingwiel: SRAM CS-PG1270 T-Type Eagle, 11-52z
Oplader: 4A bij 600Wh en 12A bij 800Wh (inbegrepen)
Naaf voren: CRUSSIS schijf, 32D, BOOST Starre as 15x110 mm
Naaf achter: CRUSSIS schijf, 32D, BOOST Starre as 12x148 mm
Max. belasting: 120 kg
Bediening: DJI Avinox DP100, 2" OLED-Touchscreen-Display
Banden: MAXXIS REKON 29x2.60
Framemaat: S
Versnelling: SRAM 70 T-Type Eagle, MMX
Ketting: SRAM 70 T-Type, 12 Versnellingen
bestuuringseenheid: In de motor geïntegreerd
Stuur: CRUSSIS AL , Ø 31,8 mm, Breedte 780 mm
Sattel: SELLE ROYAL
Zadelpen klem:
Zadelpen: X-FUSION MANIC 30,9, telescopisch, Hub 100, 125 of 150 mm
Pedaalsensor: Draai
USB port: USB Micro-C
Vork: FOX AWL 34, 29", Veerweg 130 mm, Offset 44 mm
Achterwielvering:
Properties "Crussis e-Hard 11.11 DJI Avinox Elektrische MTB 600Wh S 38cm"
| Elektrische Fiets/Fiets: | Elektrische Fiets |
|---|---|
| Motor System: | Avinox M2S |
| Schakelsysteem: | Handmatig schakelen |
| Soort fiets: | Elektrische Mountainbike |
| Vrijloop: | Vrijloop |
| Motor: | Avinox |
| Kleur: | Zwart |
| Maat: | S |
| Wiel afmeting: | 29 inch |
| Frame: | Sloping frame |
| Frame grootte: | 15"/38 cm |
| Motorpositie: | Middenmotor |
| Accu locatie: | In frame |
| Motor capaciteit: | 1300 W, 1000 W |
| Accu: | 600Wh |
| Frame materiaal: | Aluminium |
| Modeljaar: | 2026 |
| Koppelvermogen: | 150Nm |
| Aantal versnellingen: | >10 |
| Vering: | Voorvering |
| Remsysteem: | Hydraulische schijfrem |
| Max. snelheid: | 25km/u |
| Ketting: | met kettingaandrijving |
| Versnellingssysteem: | Derailleur |
| Derailleur: | SRAM Eagle 70, T-Type |
| Garantie: | 2 jaar, 10 jaar |
Aanmelden