€ 5.599,00
% € 5.999,00 (400 € bespaard)
Koop direct of Reserveer deze e bike met een aanbetaling van slechts 10%!
Verwachte verzenddatum: 2-5 dagen
✓ Fietsen gratis verzenden & retourneren!
✓ Altijd eerst nagekeken door onze monteurs!
✓ 9.2/10 vele tevreden klanten!
✓ Betaal later of gespreid betalen met 0% rente!
Heb je vragen over dit product?
Contacteer ons op service@vansprint.nl
en we staan 7 dagen per week voor je klaar!
Contacteer ons op service@vansprint.nl
en we staan 7 dagen per week voor je klaar!
Productinformatie "Koga E-XITE Lady C1 Elektrische Damesfiets Riemaandrijving S"
Properties "Koga E-XITE Lady C1 Elektrische Damesfiets Riemaandrijving S"
| Display: | Bosch Kiox |
|---|---|
| Display included?: | Ja |
| Draagvermogen: | 150kg |
| Elektrische Fiets/Fiets: | Elektrische Fiets |
| Merk versnellingssysteem: | Enviolo |
| Modelnaam: | E-XITE |
| Motor System: | Bosch Performance Line CX |
| Schakelsysteem: | Handmatig schakelen |
| Slot: | met slot |
| Soort fiets: | Sportieve Elektrische Fiets Dames, E Bike Met Riemaandrijving |
| Vrijloop: | Vrijloop |
| Motor: | Bosch |
| Kleur: | Blauw |
| Maat: | S |
| Wiel afmeting: | 27,5 inch |
| Frame: | Lage instap frame |
| Motorpositie: | Middenmotor |
| Accu locatie: | In frame |
| Motor capaciteit: | 250 W |
| Accu: | 800Wh |
| Frame materiaal: | Aluminium |
| Modeljaar: | 2026 |
| Accu uitneembaar?: | Ja |
| Koppelvermogen: | 85Nm |
| Aantal versnellingen: | Traploos |
| Vering: | Voorvering |
| Remsysteem: | Hydraulische schijfrem |
| Max. snelheid: | 25km/u |
| Ketting: | met riemaandrijving |
| Versnellingssysteem: | Naafversnelling |
| Naafversnelling: | Enviolo Carbon Gates |
| Garantie: | 5 jaar, Levenslang |
Aanmelden