€ 2.399,00
% € 2.499,00 (100 € bespaard)
Koop direct of Reserveer deze e bike met een aanbetaling van slechts 10%!
Verwachte verzenddatum: 2-5 dagen
✓ Fietsen gratis verzenden & retourneren!
✓ Altijd eerst nagekeken door onze monteurs!
✓ 9.2/10 vele tevreden klanten!
✓ Betaal later of gespreid betalen met 0% rente!
Heb je vragen over dit product?
Contacteer ons op service@vansprint.nl
en we staan 7 dagen per week voor je klaar!
Contacteer ons op service@vansprint.nl
en we staan 7 dagen per week voor je klaar!
Productinformatie "Tenways AGO AIR Belt Elektrische Fiets Dames Riemaandrijving Bruin"
Alleen bij VanSprint: Nu met 261.94 EUR Cadeau!
Leveringsomvang:
Fiets
Oplader
Spatborden voren en achter
Bagagedrager
Fietsstandaard
ABUS kettingslot
Fietshoes
Merk: Tenways
Model: AGO AIR
Motor: TENWAYS Middenmotor (Watt: 250 W, max. Koppelvermogen: 80 Nm)
Controller: In de middenmotor geïntegreerde controller
Sensor: Integrierter Middenmotor-Koppelvermogensensor
Display: DIGIWISE BC240+K 31 TFT-kleurdisplay
Accu: 561,6 Wh (36 V, 15,6 Ah) Lithium-Ionen-Accu
Licht: Conform regelgeving
Max. ondersteuning: 25 km/h*
Actieradius: Tot 100 km* *Het werkelijke wattage is afhankelijk van de temperatuur, de wegomstandigheden, het gewicht van de fietser, enz.
Klimvermogen*: Komt met glans over de berg* *Het werkelijke wattage is afhankelijk van het fysieke vermogen van de fietser.
Frame: Aluminium Frame
Crank set: Aluminium, 170 mm, Poedercoating zwart
Wielen: 700C aluminium velgen
Aandrijving: SHIMANO NEXUS 5-Speed
Remmen: SHIMANO Hydraulische schijfremmen
Banden: KENDA 700 x 50C 60TPI EPS/Reflecterende lijn
Voorvork: ZOOM 188NS-700C-HLO geveerde voorvork
Trapas: BAFANG
Zadel:
Gewicht*: Nettogewicht: 23.5 kg (zonder alle accessoires) Totaalgewicht: 26 kg (inclusief alle accessoires) Toegestaan maximumgewicht: 145 kg (Inclusief het gewicht van de fiets) *Alle gewichtsgegevens hebben een tolerantie van +/- 3 %-5 %. Het nettogewicht is inclusief de accu, maar exclusief de accessoires. Het totale gewicht is inclusief de accu en alle accessoires.
Leveringsomvang:
Fiets
Oplader
Spatborden voren en achter
Bagagedrager
Fietsstandaard
ABUS kettingslot
Fietshoes
Merk: Tenways
Model: AGO AIR
Motor: TENWAYS Middenmotor (Watt: 250 W, max. Koppelvermogen: 80 Nm)
Controller: In de middenmotor geïntegreerde controller
Sensor: Integrierter Middenmotor-Koppelvermogensensor
Display: DIGIWISE BC240+K 31 TFT-kleurdisplay
Accu: 561,6 Wh (36 V, 15,6 Ah) Lithium-Ionen-Accu
Licht: Conform regelgeving
Max. ondersteuning: 25 km/h*
Actieradius: Tot 100 km* *Het werkelijke wattage is afhankelijk van de temperatuur, de wegomstandigheden, het gewicht van de fietser, enz.
Klimvermogen*: Komt met glans over de berg* *Het werkelijke wattage is afhankelijk van het fysieke vermogen van de fietser.
Frame: Aluminium Frame
Crank set: Aluminium, 170 mm, Poedercoating zwart
Wielen: 700C aluminium velgen
Aandrijving: SHIMANO NEXUS 5-Speed
Remmen: SHIMANO Hydraulische schijfremmen
Banden: KENDA 700 x 50C 60TPI EPS/Reflecterende lijn
Voorvork: ZOOM 188NS-700C-HLO geveerde voorvork
Trapas: BAFANG
Zadel:
Gewicht*: Nettogewicht: 23.5 kg (zonder alle accessoires) Totaalgewicht: 26 kg (inclusief alle accessoires) Toegestaan maximumgewicht: 145 kg (Inclusief het gewicht van de fiets) *Alle gewichtsgegevens hebben een tolerantie van +/- 3 %-5 %. Het nettogewicht is inclusief de accu, maar exclusief de accessoires. Het totale gewicht is inclusief de accu en alle accessoires.
Properties "Tenways AGO AIR Belt Elektrische Fiets Dames Riemaandrijving Bruin"
| Elektrische Fiets/Fiets: | Elektrische Fiets |
|---|---|
| Modelnaam: | AGO AIR |
| Schakelsysteem: | Handmatig schakelen |
| Soort fiets: | Sportieve Elektrische Fiets Dames |
| Vrijloop: | Vrijloop |
| Kleur: | Bruin |
| Frame: | Lage instap frame |
| Frame grootte: | 17"/43 cm |
| Motorpositie: | Middenmotor |
| Accu locatie: | In frame |
| Motor capaciteit: | 250 W |
| Accu: | 560Wh |
| Frame materiaal: | Aluminium |
| Modeljaar: | 2026 |
| Gewicht: | 27kg |
| Accu uitneembaar?: | Ja |
| Koppelvermogen: | 80Nm |
| Aantal versnellingen: | 5 |
| Vering: | Voorvering |
| Actieradius: | Tot 100 km |
| Remsysteem: | Hydraulische schijfrem |
| Max. snelheid: | 25km/u |
| Ketting: | met riemaandrijving |
| Versnellingssysteem: | Naafversnelling |
| Naafversnelling: | Shimano Nexus 5 |
| Garantie: | 2 jaar |
Aanmelden