€ 2.199,00
Op voorraad: binnen 24 uur gratis verzonden!
✓ Fietsen gratis verzenden & retourneren!
✓ Altijd eerst nagekeken door onze monteurs!
✓ 9.2/10 vele tevreden klanten!
✓ Betaal later of gespreid betalen met 0% rente!
Heb je vragen over dit product?
Contacteer ons op service@vansprint.nl
en we staan 7 dagen per week voor je klaar!
Contacteer ons op service@vansprint.nl
en we staan 7 dagen per week voor je klaar!
Productinformatie "Tenways AGO X Special Edition Sportieve Elektrische Fiets Heren Grijs L"
Motor: TENWAYS middenmotor (250 W vermogen, 80 Nm max. koppel)
Sensor: Geïntegreerde koppelsensor van de middenmotor
Display: TFT LCD-kleurendisplay
Accu: 560 Wh (36 V, 15,6 Ah) lithium-ionaccu met LG-cellen
Controller: Geïntegreerde controller van de middenmotor
Topsnelheid: 25 km/u (De motor stopt met trapondersteuning bij de aangegeven topsnelheid. U kunt nog steeds met pure spierkracht doorrijden boven de aangegeven topsnelheid. Deze limiet is vastgesteld in overeenstemming met de lokale regelgeving)
Actieradius: Tot 100 km (De werkelijke prestaties kunnen variëren afhankelijk van de temperatuur, de wegomstandigheden, het gewicht van de fietser, enz.)
Klimvermogen: Geschikt voor het beklimmen van hellingen (De werkelijke prestaties zijn afhankelijk van de fysieke kracht van de fietser)
Frame: 6061 aluminium frame
Crankstel: Aluminium crankstel
Wielen: 29'' aluminium velgen
Aandrijving: SHIMANO CUES 10-speed aandrijving
Remmen: SHIMANO hydraulische schijfremmen
Banden: CST lekbestendige 29" banden
Voor Voorvork: Geveerde voorvork
Zadel:
Gewicht: Nettogewicht: 24,3 kg (exclusief alle accessoires)
Totaalgewicht: 28,2 kg (inclusief alle accessoires)
Maximaal toelaatbaar gewicht: 145 kg (inclusief het eigen gewicht van de fiets)
MIK HD achterdrager, maximale belasting: 27 kg
Properties "Tenways AGO X Special Edition Sportieve Elektrische Fiets Heren Grijs L"
| Display included?: | Ja |
|---|---|
| Elektrische Fiets/Fiets: | Elektrische Fiets |
| Merk versnellingssysteem: | Shimano |
| Modelnaam: | AGO-X |
| Schakelsysteem: | Handmatig schakelen |
| Vrijloop: | Vrijloop |
| Kleur: | Grijs |
| Maat: | L |
| Wiel afmeting: | 29 inch |
| Frame: | Sloping frame |
| Frame grootte: | 20.5"/52 cm |
| Motorpositie: | Middenmotor |
| Accu locatie: | In frame |
| Motor capaciteit: | 250 W |
| Accu: | 560Wh |
| Frame materiaal: | Aluminium |
| Modeljaar: | 2026 |
| Gewicht: | 24kg |
| Accu uitneembaar?: | Ja |
| Koppelvermogen: | 80Nm |
| Aantal versnellingen: | 10 |
| Vering: | Voorvering |
| Remsysteem: | Hydraulische schijfrem |
| Max. snelheid: | 25km/u |
| Ketting: | met kettingaandrijving |
| Versnellingssysteem: | Derailleur |
| Derailleur: | Shimano CUES |
| Garantie: | 2 jaar, 5 jaar |
Aanmelden