€ 1.999,00
Koop direct of Reserveer deze e bike met een aanbetaling van slechts 10%!
Verwachte verzenddatum: 2-5 dagen
✓ Fietsen gratis verzenden & retourneren!
✓ Altijd eerst nagekeken door onze monteurs!
✓ 9.2/10 vele tevreden klanten!
✓ Betaal later of gespreid betalen met 0% rente!
Heb je vragen over dit product?
Contacteer ons op service@vansprint.nl
en we staan 7 dagen per week voor je klaar!
Contacteer ons op service@vansprint.nl
en we staan 7 dagen per week voor je klaar!
Productinformatie "Tenways CGO Compact Kleine Elektrische Fiets 20 Inch Riemaandrijving"
Motor: TENWAYS C9 naafmotor (250 W vermogen, 45 Nm koppel)
Sensor: Koppelsensor
Display: TFT-kleurendisplay
Accu: 500 Wh (36 V, 14 Ah) lithium-ionaccu
Controller: Vector sinusgolfcontroller
Topsnelheid: 25 km/u (De motor stopt met trapondersteuning bij de aangegeven topsnelheid. U kunt nog steeds met pure spierkracht doorrijden boven de aangegeven topsnelheid. Deze limiet is vastgesteld in overeenstemming met de lokale regelgeving)
Actieradius: Tot 100 km (De werkelijke prestaties kunnen variëren afhankelijk van de temperatuur, de wegomstandigheden en de fietser) gewicht, enz.)
Klimvermogen: Geschikt voor gematigde stedelijke hellingen (de werkelijke prestaties zijn afhankelijk van de fysieke kracht van de fietser)
Frame: 6061 aluminium frame
Crankstel: Gates CDX crankstel
Wielen: 20" aluminium velgen
Aandrijving: Single-speed Gates CDN carbon riemaandrijving
Remmen: TEKTRO hydraulische schijfremmen
Banden: CST lekbestendige 20'' banden
Voorvork: TENWAYS aluminium vaste vork Voorvork
Zadel: Selle Royal Black
Gewicht: Nettogewicht: 19,8 kg (exclusief alle accessoires)
Totaalgewicht: 24 kg (inclusief alle accessoires)
MIK HD Achterdrager, max. belasting: 27 kg
Toegestaan max. gewicht: 145 kg
* Alle vermelde gewichten hebben een tolerantie van +/- 3%-5%. Het nettogewicht is inclusief de accu, maar exclusief alle accessoires. Het totaalgewicht is inclusief de accu en alle accessoires.
Properties "Tenways CGO Compact Kleine Elektrische Fiets 20 Inch Riemaandrijving"
| Display included?: | Ja |
|---|---|
| Elektrische Fiets/Fiets: | Elektrische Fiets |
| Modelnaam: | Compact |
| Vrijloop: | Vrijloop |
| Kleur: | Goud |
| Maat: | One size fits all |
| Wiel afmeting: | 20 inch |
| Frame: | Lage instap frame |
| Motorpositie: | Achterwiel |
| Accu locatie: | In frame |
| Motor capaciteit: | 250 W |
| Accu: | 500Wh |
| Frame materiaal: | Aluminium |
| Modeljaar: | 2026 |
| Gewicht: | 20kg |
| Accu uitneembaar?: | Ja |
| Koppelvermogen: | 45Nm |
| Aantal versnellingen: | 1 |
| Vering: | Geen vering |
| Remsysteem: | Hydraulische schijfrem |
| Max. snelheid: | 25km/u |
| Ketting: | met riemaandrijving |
| Versnellingssysteem: | Naafversnelling |
| Garantie: | 2 jaar, 5 jaar |
Aanmelden