€ 2.199,00
Op voorraad: binnen 24 uur gratis verzonden!
✓ Fietsen gratis verzenden & retourneren!
✓ Altijd eerst nagekeken door onze monteurs!
✓ 9.2/10 vele tevreden klanten!
✓ Betaal later of gespreid betalen met 0% rente!
Heb je vragen over dit product?
Contacteer ons op service@vansprint.nl
en we staan 7 dagen per week voor je klaar!
Contacteer ons op service@vansprint.nl
en we staan 7 dagen per week voor je klaar!
Productinformatie "Tenways CGO009 New Edition Elektrische Stadsfiets Riemaandrijving Zwart"
Alleen bij VanSprint: Nu met 266 EUR Cadeau!
Leveringsomvang:
Fiets
Oplader
Spatborden voren en achter
Fietsstandaard
Bagagedrager
ABUS kettingslot
Fietshoes
Merk: Tenways
Model: CGO009
Motor: TENWAYS C9 Naafmotor (250W Watt, 45 Nm max. Koppelvermogen)
Controller: Vector Sine Wave Controller-Controller
Sensor: Koppelvermogensensor
Display: TENWAYS Display met boostfunctie
Accu: 374 Wh (36 V, 10,4 Ah) Lithium-ion-accu met LG-cellen
Licht: Conform regelgeving
Max. ondersteuning: 25 km/h*
Actieradius: Tot 85 Kilometer * *Het werkelijke vermogen hangt af van de temperatuur, de wegomstandigheden, het gewicht van de bestuurder, enz.
Klimvermogen*: Komt met glans over de berg * * Het werkelijke wattage is afhankelijk van het fysieke vermogen van de fietser.
Frame: Frame van 6061 Aluminium
Crank set: Gates CDX Crank set
Wielen:
Aandrijving: Singlespeed. Gates CDN Carbon-Riemaandrijving
Remmen: Hydraulische schijfremmen
Banden: Op maat gemaakte banden van TENWAYS
Voorvork: Voorvork aus 6061 Aluminium
Trapas: Volledig afgedekte trapas
Zadel: Selle Royal Zadel
Gewicht*: Nettogewicht: 21 kg (zonder alle accessoires) Totaalgewicht: 23 kg (inclusief alle accessoires) Toegestaan maximumgewicht: 145 kg (Inclusief het gewicht van de fiets) *Alle gewichtsgegevens hebben een tolerantie van +/- 3 %-5 %. Het nettogewicht is inclusief de accu, maar exclusief de accessoires. Het totale gewicht is inclusief de accu en alle accessoires.
Leveringsomvang:
Fiets
Oplader
Spatborden voren en achter
Fietsstandaard
Bagagedrager
ABUS kettingslot
Fietshoes
Merk: Tenways
Model: CGO009
Motor: TENWAYS C9 Naafmotor (250W Watt, 45 Nm max. Koppelvermogen)
Controller: Vector Sine Wave Controller-Controller
Sensor: Koppelvermogensensor
Display: TENWAYS Display met boostfunctie
Accu: 374 Wh (36 V, 10,4 Ah) Lithium-ion-accu met LG-cellen
Licht: Conform regelgeving
Max. ondersteuning: 25 km/h*
Actieradius: Tot 85 Kilometer * *Het werkelijke vermogen hangt af van de temperatuur, de wegomstandigheden, het gewicht van de bestuurder, enz.
Klimvermogen*: Komt met glans over de berg * * Het werkelijke wattage is afhankelijk van het fysieke vermogen van de fietser.
Frame: Frame van 6061 Aluminium
Crank set: Gates CDX Crank set
Wielen:
Aandrijving: Singlespeed. Gates CDN Carbon-Riemaandrijving
Remmen: Hydraulische schijfremmen
Banden: Op maat gemaakte banden van TENWAYS
Voorvork: Voorvork aus 6061 Aluminium
Trapas: Volledig afgedekte trapas
Zadel: Selle Royal Zadel
Gewicht*: Nettogewicht: 21 kg (zonder alle accessoires) Totaalgewicht: 23 kg (inclusief alle accessoires) Toegestaan maximumgewicht: 145 kg (Inclusief het gewicht van de fiets) *Alle gewichtsgegevens hebben een tolerantie van +/- 3 %-5 %. Het nettogewicht is inclusief de accu, maar exclusief de accessoires. Het totale gewicht is inclusief de accu en alle accessoires.
Properties "Tenways CGO009 New Edition Elektrische Stadsfiets Riemaandrijving Zwart"
| Elektrische Fiets/Fiets: | Elektrische Fiets |
|---|---|
| Modelnaam: | CGO009 |
| Soort fiets: | Elektrische Fiets Heren, E Bike Met Riemaandrijving, Elektrische Stadsfiets |
| Kleur: | Zwart |
| Frame: | Diamant frame |
| Frame grootte: | 22.5"/57 cm |
| Motorpositie: | Middenmotor |
| Accu locatie: | In frame |
| Motor capaciteit: | 250 W |
| Accu: | 374Wh |
| Frame materiaal: | Aluminium |
| Modeljaar: | 2026 |
| Gewicht: | 21kg |
| Koppelvermogen: | 45Nm |
| Aantal versnellingen: | 1 |
| Vering: | Geen vering |
| Actieradius: | Tot 80 km |
| Remsysteem: | Hydraulische schijfrem |
| Max. snelheid: | 25km/u |
| Ketting: | met riemaandrijving |
| Garantie: | 2 jaar, 5 jaar |
Aanmelden