€ 1.899,00
Op voorraad: binnen 24 uur gratis verzonden!
Contacteer ons op service@vansprint.nl
en we staan 7 dagen per week voor je klaar!
Productinformatie "Tenways CGO800 Plus Elektrische Damesfiets Lage Instap Zwart"
Leveringsomvang:
Fiets
Oplader
Spatborden voren en achter
Bagagedrager
Fietsstandaard
ABUS kettingslot
Fietshoes
Merk: Tenways
Model: CGO800S
Motor: CGO800S: Mivice M070 Achterwielnaafmotor (Watt: 250 W, max. Koppelvermogen: 40 Nm) CGO800 Plus: TENWAYS C9 Naafmotor (Watt: 250 W, max. Koppelvermogen: 45 Nm)
Controller: CGO800S: Mivice C201 Controller CGO800 Plus: Vektor-Vector Sine Wave Controller-Controller
Sensor: Koppelvermogensensor
Display: Geïntegreerd Smart-LCD-Display
Accu: CGO800S: 460,8 Wh (36 V, 12,8 Ah) Lithium-ionbatterij met 18650-cellen CGO800 Plus: 475,2 Wh (36 V, 13,2 Ah) Lithium-ion-accu met 18650-cellen
Licht: Conform regelgeving
Max. ondersteuning: 25 km/h*
Actieradius: Tot 100 km* *Het werkelijke wattage is afhankelijk van de temperatuur, de wegomstandigheden, het gewicht van de fietser, enz.
Klimvermogen*: CGO800S: Geschikt voor vlakke wegen CGO800 Plus: Geschikt voor matige hellingen in de stad *Het werkelijke wattage is afhankelijk van het fysieke vermogen van de fietser.
Frame: 6061 Aluminium Frame
Crank set: CGO800S: Gates CDX Crank set CGO800 Plus: aluminiumlegering Crank set
Wielen: 700C aluminium velgen
Aandrijving: CGO800S: Singlespeed Gates CDN Carbon-Riemaandrijving CGO800 Plus: SHIMANO CLARIS 8-Versnellingen
Remmen: CGO800S: Hydraulische schijfremmen van TEKTRO CGO800 Plus: SHIMANO/ TEKTRO Hydraulische schijfremmen
Banden: CST Anti-lek Banden met maat 700 x 48C
Voorvork: SR SUNTOUR Geveerde Voorvork
Trapas: Volledig afgedekte trapas
Zadel: CGO800 Plus: SELLE ROYAL-Zadel
Gewicht*: CGO800S: Nettogewicht: 19 kg (zonder alle accessoires) Totaalgewicht: 23 kg (inclusief alle accessoires) Toegestaan maximumgewicht: 145 kg (Inclusief het gewicht van de fiets) CGO800 Plus: Nettogewicht: 24 kg (zonder alle accessoires) Totaalgewicht: 26 kg (inclusief alle accessoires) Toegestaan maximumgewicht: 145 kg (Inclusief het gewicht van de fiets) *Alle gewichtsgegevens hebben een tolerantie van +/- 3 %-5 %. Het nettogewicht is inclusief de accu, maar exclusief de accessoires. Het totale gewicht is inclusief de accu en alle accessoires.
| Elektrische Fiets/Fiets: | Elektrische Fiets |
|---|---|
| Modelnaam: | CGO800S |
| Soort fiets: | Elektrische Fiets Dames, Elektrische Stadsfiets |
| Kleur: | Zwart |
| Wiel afmeting: | 28 inch |
| Frame: | Lage instap frame |
| Frame grootte: | 19"/48 cm |
| Motorpositie: | Achterwiel |
| Accu locatie: | In frame |
| Motor capaciteit: | 250 W |
| Accu: | 480Wh |
| Frame materiaal: | Aluminium |
| Modeljaar: | 2025 |
| Gewicht: | 24kg |
| Accu uitneembaar?: | Ja |
| Koppelvermogen: | 45Nm |
| Vering: | Voorvering |
| Actieradius: | Tot 100 km |
| Remsysteem: | Hydraulische schijfrem |
| Max. snelheid: | 25km/u |
| Ketting: | met kettingaandrijving |
| Versnellingssysteem: | Derailleur |
| Garantie: | 2 jaar |
2 beoordelingen
Manuela A.
July 2, 2025 16:20
Super E bike
Ich suche seit etwa 3 Jahren nach einem Ebike und habe bisher noch nicht das richtige gefunden. Nun fahre ich seit etwa 2 Wochen ein Tenways cgo800plus. Was soll ich sagen, ich bin begeistert! Es ist genau das, was ich immer gesucht habe. Motor ist nicht hörbar! total natürliches Fahrgefühl, so als würde man mit einem Biobike mit Rückenwind fahren. Es hat eine Federgabel und sieht obendrein noch total schick aus! Was will man mehr. Der Motor unterstützt kräftig ohne aufdringlich zu wirken und man kommt problemlos alle Steigungen hoch. Suoer Ebike!
Franziska M.
May 31, 2025 19:25
Fahrrad kam gut und sicher verpackt an.
Fahrrad kam gut und sicher verpackt an. Keine Schäden am Karton oder am Bike selbst. Ich habe Lieferung mit vollständiger Prüfung ausgewählt, weshalb der Versand ca. 2 Tage länger dauerte, aber trotzdem im angegebenen Zeitraum ankam. Lieferungszeitraum konnte mit der Spedition abgesprochen werden. Bin sehr zufrieden!