€ 1.799,00
Koop direct of Reserveer deze e bike met een aanbetaling van slechts 10%!
Verwachte verzenddatum: 2-5 dagen
✓ Fietsen gratis verzenden & retourneren!
✓ Altijd eerst nagekeken door onze monteurs!
✓ 9.2/10 vele tevreden klanten!
✓ Betaal later of gespreid betalen met 0% rente!
Heb je vragen over dit product?
Contacteer ons op service@vansprint.nl
en we staan 7 dagen per week voor je klaar!
Contacteer ons op service@vansprint.nl
en we staan 7 dagen per week voor je klaar!
Productinformatie "UTO OG16 V0 Elektrische Vouwfiets 16 Inch Mini E Bike Onyx Zwart"
Merk: UTO
EAN: 0637962256864
Fabrikantsnummer: OG16-BA V0
Model: OG16
Version: V0
Kleur: Onyx Black
Gewicht (kg): 16.2
Afmetingen in opgevouwen toestand (cm): 63,5x73x40
Geschikt voor lengte min. (cm): 150 cm
Geschikt voor lengte max. (cm): 180 cm
Max gewicht: 105 kg
Frame materiaal: Aluminium
Vork: Rigide UTO Design, Disc
Veerweg voorvork: Rigide
Voorvork materiaal: Aluminium
Rem voren: Shimano MT200, 160mm hydraulische remschijf
Rem achter: Shimano MT200, 160mm hydraulische remschijf
Remmen: hydraulische remschijf
Hendels: MX4
Derailleur achter: MX4
Band voren: Schwalbe Pick-up 16"x2.15, band, Anti-lek bescherming, 305-54
Banden achter: Schwalbe Pick-up 16"x2.15, band, Anti-lek bescherming, 305-54
Voorwiel as: Star Circle Disc 36 gaten
Achterwiel as: Motor
Wielformaat: 16"
Crankset: Prowheel 52T
Kettingwiel: Sunshine MTB 9 speed CS-HR9-36 9S (only 11-18T from this cassette)
Ketting: KMC X11R 1/2’*11/128*106 pcs
Riem:
Zadelpen: Aluminium (Zadelpen akku)
Zadel: Selle Royal Essenza Moderate Male
Balhoofdlager : 1"-1/8 Semi-geïntegreerd
Stuurpen: Aluminium gesmede opvouwbare stuurpen, 15cm Hoogte-instelling
Stuur: Straight 600*31,8mm Aluminum
Grepen: Ergonomic rubber Velo
Pedalen: Foldable F-178 Wellgo
Slot: Saddle Tube Lock
Voorlicht: Spanninga STVZO Kendo+, 30lux
Achterlicht: Spanninga Prestoguard STVZO
Motor: ANANDA, 75S, Brushless, 25Km/h, 250W,40 Nm, 36V, Achternaaf
Koppelvermogen: 40 Nm
Max motor ondersteuning: 25 km/h
Sensors: Koppelsensor + snelheidssensor
Actieradius: 50 Km
akku: UTO akku zadelpen, SAMSUNG® 252 Wh
akku capaciteit (Wh): 252 Wh
Verwijderbare batterij: Ja
Loopondersteuning: Ja
Properties "UTO OG16 V0 Elektrische Vouwfiets 16 Inch Mini E Bike Onyx Zwart"
| Draagvermogen: | 105kg |
|---|---|
| Elektrische Fiets/Fiets: | Elektrische Fiets |
| Modelnaam: | OG16 |
| Schakelsysteem: | Handmatig schakelen |
| Soort fiets: | Elektrische Vouwfiets |
| UTO Variant: | V0 |
| Vrijloop: | Terugtraprem |
| Motor: | Ananda |
| Kleur: | Zwart |
| Maat: | One size fits all |
| Wiel afmeting: | 16 inch |
| Frame: | Diamant frame |
| Motorpositie: | Achterwiel |
| Motor capaciteit: | 250 W |
| Accu: | 250Wh |
| Frame materiaal: | Aluminium |
| Modeljaar: | 2026 |
| Gewicht: | 16kg |
| Accu uitneembaar?: | Ja |
| Koppelvermogen: | 40Nm |
| Aantal versnellingen: | 4 |
| Vering: | Geen vering |
| Actieradius: | Tot 50 km |
| Remsysteem: | Hydraulische schijfrem |
| Max. snelheid: | 25km/u |
| Ketting: | met kettingaandrijving |
| Versnellingssysteem: | Derailleur |
| Garantie: | 2 jaar, 5 jaar |
Aanmelden