€ 1.799,00
Koop direct of Reserveer deze e bike met een aanbetaling van slechts 10%!
Verwachte verzenddatum: 2-5 dagen
✓ Fietsen gratis verzenden & retourneren!
✓ Altijd eerst nagekeken door onze monteurs!
✓ 9.2/10 vele tevreden klanten!
✓ Betaal later of gespreid betalen met 0% rente!
Heb je vragen over dit product?
Contacteer ons op service@vansprint.nl
en we staan 7 dagen per week voor je klaar!
Contacteer ons op service@vansprint.nl
en we staan 7 dagen per week voor je klaar!
Productinformatie "UTO OG24 V1 Kleine Elektrische Fiets 24 Inch Blauw"
Merk: UTO
EAN: 0637962257809
Fabrikantsnummer: OG24-OB V1
Model: OG24
Version: V1
Kleur: Ocean Blue
Gewicht (kg): 22.7
Afmetingen in opgevouwen toestand (cm): 178x80x30
Geschikt voor lengte min. (cm): 150 cm
Geschikt voor lengte max. (cm): 195 cm
Max gewicht: 130 kg
Frame materiaal: Aluminium
Vork: Rigide UTO Design, interne kabelgeleiding, Disc
Veerweg voorvork: Rigide
Voorvork materiaal: Aluminium
Rem voren: Shimano MT200, 160mm hydraulische remschijf
Rem achter: Shimano MT200, 160mm hydraulische remschijf
Remmen: hydraulische remschijf
Hendels: Shimano Tourney 7V
Derailleur achter: Shimano Tourney 7V
Band voren: Schwalbe Pick-up 24"x2.35
Banden achter: Schwalbe Pick-up 24"x2.35
Voorwiel as: Star Circle Disc 36 gaten
Achterwiel as: Motor
Wielformaat: 24"
Crankset: Proweel 44T
Kettingwiel: Shimano MFTZ-500 7V
Ketting: KMC Z7, 1/2'*3/32*120pcs
Riem:
Zadelpen: Aluminium (Zadelpen akku)
Zadel: Selle Royal Essenza Moderate Male
Balhoofdlager : 1"-1/8 Semi-geïntegreerd
Stuurpen: Aluminium gesmede opvouwbare stuurpen, 15cm Hoogte-instelling
Stuur: Curved (20° backsweap) 600*31,8mm Aluminum
Grepen: Ergonomic rubber Velo
Pedalen: Foldable F-178 Wellgo
Slot: Saddle Tube Lock
Voorlicht: Spanninga STVZO Kendo+, 30lux
Achterlicht: Spanninga Pimento STVZO
Motor: ANANDA, M131, Brushless, 25Km/h, 250W, 40 Nm, 36V, Achternaaf
Koppelvermogen: 40 Nm
Max motor ondersteuning: 25 km/h
Sensors: Koppelsensor + snelheidssensor
Actieradius: 70 Km
akku: Eovolt akku zadelpen, Samsung cells, 36V, 378 Wh
akku capaciteit (Wh): 378 Wh
Verwijderbare batterij: Ja
Loopondersteuning: Ja
Properties "UTO OG24 V1 Kleine Elektrische Fiets 24 Inch Blauw"
| Draagvermogen: | 130kg |
|---|---|
| Elektrische Fiets/Fiets: | Elektrische Fiets |
| Modelnaam: | OG24 |
| Schakelsysteem: | Handmatig schakelen |
| UTO Variant: | V1 |
| Vrijloop: | Terugtraprem |
| Motor: | Ananda |
| Kleur: | Blauw |
| Maat: | One size fits all |
| Wiel afmeting: | 24 inch |
| Frame: | Sloping frame |
| Motorpositie: | Achterwiel |
| Motor capaciteit: | 250 W |
| Accu: | 380Wh |
| Frame materiaal: | Aluminium |
| Modeljaar: | 2026 |
| Gewicht: | 23kg |
| Accu uitneembaar?: | Ja |
| Koppelvermogen: | 40Nm |
| Aantal versnellingen: | 7 |
| Vering: | Geen vering |
| Actieradius: | Tot 60 km |
| Remsysteem: | Hydraulische schijfrem |
| Max. snelheid: | 25km/u |
| Ketting: | met kettingaandrijving |
| Versnellingssysteem: | Derailleur |
| Derailleur: | Shimano Tourney |
| Garantie: | 2 jaar, 5 jaar |
Aanmelden