€ 2.799,00
Koop direct of Reserveer deze e bike met een aanbetaling van slechts 10%!
Verwachte verzenddatum: 2-5 dagen
✓ Fietsen gratis verzenden & retourneren!
✓ Altijd eerst nagekeken door onze monteurs!
✓ 9.2/10 vele tevreden klanten!
✓ Betaal later of gespreid betalen met 0% rente!
Heb je vragen over dit product?
Contacteer ons op service@vansprint.nl
en we staan 7 dagen per week voor je klaar!
Contacteer ons op service@vansprint.nl
en we staan 7 dagen per week voor je klaar!
Productinformatie "UTO PRO16 V0 Elektrische Vouwfiets 16 Inch Riemaandrijving Anthraciet"
Merk: UTO
EAN: 0739988780399
Fabrikantsnummer: PR16-AG V0
Model: PRO16
Version: V0
Kleur: Anthracite Grey
Gewicht (kg): 18.5
Afmetingen in opgevouwen toestand (cm): 74x70x46
Geschikt voor lengte min. (cm): 145 cm
Geschikt voor lengte max. (cm): 195 cm
Max gewicht: 105 kg
Frame materiaal: Aluminium
Vork: Rigide UTO Design, interne kabelgeleiding, Disc
Veerweg voorvork: Rigide
Voorvork materiaal: Carbon
Rem voren: Shimano MT200, 160mm hydraulische remschijf
Rem achter: Shimano MT200, 160mm hydraulische remschijf
Remmen: hydraulische remschijf
Hendels: automatisch 2 speeds gear hub
Derailleur achter:
Band voren: Schwalbe Big Apple 16"x2.00 K-Guard HS430 50-305
Banden achter: Schwalbe Big Apple 16"x2.00 K-Guard HS430 50-305
Voorwiel as: Star Circle Disc 36 gaten
Achterwiel as: None
Wielformaat: 16"
Crankset: Pro wheel - Gates 63T CDX
Kettingwiel:
Ketting:
Riem: Carbon Drive 120T CDN
Zadelpen: Aluminium (Zadelpen akku)
Zadel: Selle Royal Essenza Moderate Male
Balhoofdlager : 75mm Hoogte-instelling
Stuurpen: PRO Aluminium gesmede opvouwbare stuurpen
Stuur: 1"-1/8 Semi-geïntegreerd
Grepen: PRO Ergonomic rubber Velo
Pedalen: Foldable UTO PRO
Slot: ABUS Seat Tube Lock
Voorlicht: LITEMOVE 70lux automatisch
Achterlicht: LITEMOVE automatisch
Motor: Dual speed Bafang H700, 25Km/h, 250W, 40 Nm, 36V, Achternaaf, 19km/h speed change
Koppelvermogen: 40 Nm
Max motor ondersteuning: 25 km/h
Sensors: Torque sensor
Actieradius: 50 km
akku: UTO akku zadelpen, Samsung, 36V, 252 Wh, lithium-ion,7 Ah
akku capaciteit (Wh): 252 Wh
Verwijderbare batterij: Ja
Loopondersteuning: Ja
Properties "UTO PRO16 V0 Elektrische Vouwfiets 16 Inch Riemaandrijving Anthraciet"
| Draagvermogen: | 105kg |
|---|---|
| Elektrische Fiets/Fiets: | Elektrische Fiets |
| Modelnaam: | PRO16 |
| Schakelsysteem: | Handmatig schakelen |
| Soort fiets: | Elektrische Vouwfiets |
| UTO Variant: | V0 |
| Vrijloop: | Terugtraprem |
| Motor: | Bafang |
| Kleur: | Grijs |
| Maat: | One size fits all |
| Wiel afmeting: | 16 inch |
| Frame: | Diamant frame |
| Motorpositie: | Achterwiel |
| Motor capaciteit: | 250 W |
| Accu: | 250Wh |
| Frame materiaal: | Aluminium |
| Modeljaar: | 2026 |
| Gewicht: | 19kg |
| Accu uitneembaar?: | Ja |
| Koppelvermogen: | 40Nm |
| Aantal versnellingen: | Automatiq |
| Vering: | Geen vering |
| Actieradius: | Tot 60 km |
| Remsysteem: | Hydraulische schijfrem |
| Max. snelheid: | 25km/u |
| Ketting: | met riemaandrijving |
| Versnellingssysteem: | Naafversnelling |
| Garantie: | 2 jaar, 5 jaar |
Aanmelden