€ 2.999,00
Koop direct of Reserveer deze e bike met een aanbetaling van slechts 10%!
Verwachte verzenddatum: 2-5 dagen
✓ Fietsen gratis verzenden & retourneren!
✓ Altijd eerst nagekeken door onze monteurs!
✓ 9.2/10 vele tevreden klanten!
✓ Betaal later of gespreid betalen met 0% rente!
Heb je vragen over dit product?
Contacteer ons op service@vansprint.nl
en we staan 7 dagen per week voor je klaar!
Contacteer ons op service@vansprint.nl
en we staan 7 dagen per week voor je klaar!
Productinformatie "UTO PRO20 V2 Elektrische Vouwfiets 20 Inch Riemaandrijving Anthraciet"
Merk: UTO
EAN: 0637962257069
Fabrikantsnummer: PR20-AG V2
Model: PRO20
Version: V2
Kleur: Anthracite Grey
Gewicht (kg): 20.6
Afmetingen in opgevouwen toestand (cm): 86x69,5x46
Geschikt voor lengte min. (cm): 145 cm
Geschikt voor lengte max. (cm): 195 cm
Max gewicht: 130 kg
Frame materiaal: Aluminium
Vork: Rigide UTO Design, interne kabelgeleiding, Disc
Veerweg voorvork: Rigide
Voorvork materiaal: Aluminium
Rem voren: Shimano MT200, 160mm Hydraulische remschijf
Rem achter: Shimano MT200, 160mm Hydraulische remschijf
Remmen: hydraulische remschijf
Hendels: automatisch 2 speeds gear hub
Derailleur achter:
Band voren: SCHWALBE® Big apple 20" x 2.15", Anti-lek bescherming en reflecterende banden
Banden achter: SCHWALBE® Big apple 20" x 2.15", Anti-lek bescherming en reflecterende banden
Voorwiel as: Star Circle Disc 36 gaten
Achterwiel as: Motor
Wielformaat: 20"
Crankset: Prowheel –gates 50T CDC
Kettingwiel: 19T Gates Tandwiel CDX
Ketting:
Riem: Gates 1298mm CDN
Zadelpen: Aluminium (Zadelpen akku)
Zadel: Selle Royal Essenza Moderate Male
Balhoofdlager : 75mm Hoogte-instelling
Stuurpen: PRO Aluminium gesmede opvouwbare stuurpen
Stuur: 1"-1/8 Semi-geïntegreerd
Grepen: PRO Ergonomic rubber Velo
Pedalen: Foldable UTO PRO
Slot: Saddle Tube Lock
Voorlicht: LITEMOVE 70lux automatisch
Achterlicht: LITEMOVE automatisch
Motor: Dual speed Bafang H700, 25Km/h, 250W, 40 Nm, 36V, Achternaaf
Koppelvermogen: 40 Nm
Max motor ondersteuning: 25 km/h
Sensors: Torque sensor
Actieradius: 70 Km
akku: UTO akku zadelpen, Samsung cells, 36V, 352,8 Wh, lithium-ion, 9,8 Ah
akku capaciteit (Wh): 352,8 Wh
Verwijderbare batterij: Ja
Loopondersteuning: Ja
Properties "UTO PRO20 V2 Elektrische Vouwfiets 20 Inch Riemaandrijving Anthraciet"
| Draagvermogen: | 130kg |
|---|---|
| Elektrische Fiets/Fiets: | Elektrische Fiets |
| Modelnaam: | PRO20 |
| Schakelsysteem: | Automatisch schakelen |
| Soort fiets: | Elektrische Vouwfiets |
| UTO Variant: | V2 |
| Vrijloop: | Terugtraprem |
| Motor: | Bafang |
| Kleur: | Grijs |
| Maat: | One size fits all |
| Wiel afmeting: | 20 inch |
| Frame: | Sloping frame |
| Motorpositie: | Achterwiel |
| Motor capaciteit: | 250 W |
| Accu: | 350Wh |
| Frame materiaal: | Aluminium |
| Modeljaar: | 2025 |
| Gewicht: | 20kg |
| Accu uitneembaar?: | Ja |
| Koppelvermogen: | 40Nm |
| Aantal versnellingen: | Automatiq |
| Vering: | Geen vering |
| Actieradius: | Tot 80 km |
| Remsysteem: | Hydraulische schijfrem |
| Max. snelheid: | 25km/u |
| Ketting: | met riemaandrijving |
| Versnellingssysteem: | Naafversnelling |
| Garantie: | 2 jaar, 5 jaar |
Aanmelden
1 beoordeling
Svetlana S.
May 11, 2026 12:44
Perfekt, danke.
Perfekt, danke.