€ 1.699,00
% € 1.799,00 (100 € bespaard)
Koop direct of Reserveer deze e bike met een aanbetaling van slechts 10%!
Verwachte verzenddatum: 1-2 dagen
✓ Fietsen gratis verzenden & retourneren!
✓ Altijd eerst nagekeken door onze monteurs!
✓ 9.2/10 vele tevreden klanten!
✓ Betaal later of gespreid betalen met 0% rente!
Heb je vragen over dit product?
Contacteer ons op service@vansprint.nl
en we staan 7 dagen per week voor je klaar!
Contacteer ons op service@vansprint.nl
en we staan 7 dagen per week voor je klaar!
Productinformatie "Kleine Elektrische Vouwfiets Lichtgewicht Eovolt Morning Vintage Blauw"
Kleine Elektrische Vouwfiets Lichtgewicht Eovolt Morning Vintage Blauw
Properties "Kleine Elektrische Vouwfiets Lichtgewicht Eovolt Morning Vintage Blauw"
| Draagvermogen: | 105kg |
|---|---|
| Elektrische Fiets/Fiets: | Elektrische Fiets |
| Modelnaam: | Morning |
| Soort fiets: | Elektrische Vouwfiets, Lichtgewicht Elektrische Fiets |
| Kleur: | Blauw |
| Wiel afmeting: | 16 inch |
| Frame: | Instap frame |
| Motorpositie: | Achterwiel |
| Motor capaciteit: | 250 W |
| Accu: | 250Wh |
| Frame materiaal: | Aluminium |
| Modeljaar: | 2024 |
| Gewicht: | 16kg |
| Accu uitneembaar?: | Ja |
| Aantal versnellingen: | 4 |
| Vering: | Geen vering |
| Actieradius: | Tot 50 km |
| Remsysteem: | Hydraulische schijfrem |
| Max. snelheid: | 25km/u |
| Ketting: | met kettingaandrijving |
| Versnellingssysteem: | Derailleur |
| Derailleur: | Shimano Tourney |
| Garantie: | 5 jaar |
Aanmelden